Informace o fotoplátnech

Fotoplátna FOMEI


Fomei Canvas PRO Matt 350

FOMEI Canvas PRO Matt 350 je zcela nové plátno nahrazující Fomei Canvas PRO White. Oproti svému předchůdci nabídne vyšší otěruodolnost, hrubší texturu a větší množství realizovatelných barev. Dalším benefitem je širší kompatibilita se staršími i nejnovějšími tiskárnami. Fomei Canvas PRO Matt disponuje excelentní hustotou zčernání, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutim. Je kompatibilní jak s dye-based, tak pigmentovými inkousty. S druhými jmenovanými je toto plátno také voděodolné. „Výkon“ plátna naplno promluví, je-li nataženo na rám (např. Hahnemilhle Gallerie Wrap). Proto je rozměrově stálé.

Pro zvyšení otěru, vodě a UV odolnosti se tak jako ostatní matná plátna doporučuje chránit speciálními laky. Nechte vyniknout umělecké grafiky, pusťte se do reprodukci uměleckých děl, oslovte nevšední portrétní fotografií.

Doporučené zpracování: napnutí na rám Gallerie Wrap nebo kšírování.

Země původu:
Gramáž média: 350g/m2
Tloušťka média: 0.480 mm
Odstín (CIE-LAB) 96.3, 2.1, -6.1
Opacita: >98 %


FomeiJet Canvas Matt 340 II

je hluboce matné bělené plátno, které se pyšní neobyčejně vysokým kontrastem a ostrostí kresby. Neobsahuje kyseliny (acid free).Země původu: Švýcarsko.
Gramáž média: 350g/m2

FomeiJet Canvas Matt 340 II je naše nejlevnější plátno, přesto nezklame. Vzhledem k mimořádnému poměru kvalita : cena se stalo krátce po svém uvedení na trh naším nejprodávanějším plátnem.

Dekorace interiérů, svatební a rodinná fotografie, reprodukce uměleckých děl: žánry, které jsou s fotoplátny citlivě spojeny již celou dekádu.

Technologie tisku médium pro inkoustový tisk
Kompatibilita inkoustové fototiskárny Canon, EPSON, HP
Druh média plátno
Povrch média mat
Textura média strukturovaný
Gramáž média 340 g/m2
Gramáž (pocitová) vysoká
Tloušťka média 0,430 mm
Odstín (pocitový) studený
Bělost 100 %
Výrobce FOMEI