Photocalendar


Nabízíme tisk nástěnných, stolních i kapesních kalendářů na matný i lesklý křídový papír nebo na speciální grafické papíry.
Kalendáře tiskneme na vlastních strojích, termín výroby jsou cca 3-5 pracovních dnů od potvrzení objednávky.
Kromě samotného tisku kalendářů dále nabízíme vytvoření grafického návrhu kalendáře dle vašich požadavků. Můžete si také vybrat z nabídky již připravených šablon kalendářů zcela zdarma.

Navrhněte si vlastní kalendář rychle a jednoduše pomocí programu Photo Calendar Studio
Nově akceptujeme dodání dat pro tisk vizitek v programu Photo Calendar Studio - kliknutím na název program stáhnete. (velikost 38MB) Více informací o programu najdete ZDE.
Po vytvoření grafiky v demoverzi sice nebudete moci vytisknout kalendář korektně na vaší tiskárně, výstup je označený názvem programu, nicméně pokud nám zašlete soubor z demo verze, u nás Vám kalendář vytiskneme správně - bez označení programu.
Níže naleznete parametry nastavení tohoto programu tak, aby výsledek vaší i naší práce byl nejlepší možný. Tento, uživatelsky jednoduchý, program Vám umožní zpracovat grafiku na tisk kalendářů pomocí vlastních sil. Jakkoliv je práce s programem intuitivní a jednoduchá, je však potřeba dodržet několik zásad, které přispějí k úspěšnému výsledku. Po dokončení práce na Vašem kalendáři tuto uložte volbou "soubor" - "uložit jako" ve formátu .cst. NEukládejte vaši práci volbou "Export do souboru"!

Proč tisknout kalendáře u nás?

  • nízké ceny a vysoká kvalita tisku
  • doprava po ČR
  • zavedená firma od roku 1995
  • výroba v řádu několika dnů
  • stovky šablon zdarma
  • tisk i na speciální grafické papíry
  • máme vlastní tiskové stroje

Ukázka hotového kalendáře Ukázka hotového kalendářeThere are no products to list in this category.